Nullamlacus dui ipsum

Nullamlacus dui ipsum conseque loborttis non euisque morbi penas dapibulum orna. Urnaultrices quis curabitur phasellentesque congue magnis vestibulum quismodo nulla et feugiat. Adipisciniapellentum leo ut consequam ris felit elit id nibh sociis malesuada.

Continue Reading »

Teachers Login Here

Teachers Login Form

 

Pupils Login Here

Pupils Login Form

 



Delegati Comunali ( lettera A > B )

Anoia
Caccamo Michele
Bagaladi
Megale Leandro Roberto
Bagnara Calabra
Pitasi Giovanni
Bagnara Calabra
LOmbardo Carmelo
Bova
Michelotta Annunziato Leo
Bova Marina
Orlando Francesco
Brancaleone
Ligato Saverio
Bruzzano Zeffirio
Messinò Giuseppe

Delegati Comunali ( lettera C )

Calanna
Princi Giuseppe
Campo Calabro
Verduci Francesco
Candidoni
Bruzzese Buttigliere Francesco
Cardeto
Arfuso Demetrio
Cinquefrondi
Polisena Luigi
Cinquefrondi
Napuli Ruggiero
Cittanova
Milicia Pasquale
Cittanova
Foci Domenico
Cittanova
Calipari Antonio
Condofuri
Iaria Carmelo
Condofuri
Casile Natale
Cosoleto
Schiava Domenicantonio
  • Delegati Comunali (lettera M > N)

Maropati
Amato Antonio
Melicuccà
Evalto Domenico
Melicucco
Demoro Renato
Melito Porto Salvo
Perla Pasquale
Melito Porto Salvo
Tripodi Domenico Antonio
Molochio
Vinci Bruno
Molochio
Macrì Francesco
Montebello Ionico
Guarnaccia Francesco
Montebello Ionico
Tripodi Annunziato
Motta San Giovanni
Pucinotti Nicola
Motta San Giovanni
Guarnaccia Francesco
  • Delegati Comunali (lettera S)

    San Ferdinando
    Greco Francesco
    San Giorgio Morgeto
    Ligato Giorgio
    San Giorgio Morgeto
    Raco Domenico
    San Lorenzo
    Falcone Carmelo D.
    San Pietro di Caridà
    Furci Giuseppe
    San Procopio
    Sciarrone Giuseppe
    San Roberto
    Di Miceli Antonino
    Sant'Alessio D'Aspromonte
    Suraci Antonino
    Sant'Eufemia D'Aspromonte
    Surace Mario
    Sant'Eufemia D'Aspromonte
    Alati Angelo
    Santa Cristina D'Aspromonte
    Garibaldi Francesco
    Santo STefano D'Aspromonte
    Sarica Antonio Filippo
    Scido
    Settineri Corrado
    Scilla
    Pirrotta Rocco
    Scilla
    Quardavaglia Vincenzo
    Seminara
    Cannizzaro Rocco
    Serrata
    Malvaso Sebastiano
    Sinopoli
    Anile Luigi
    Staiti
    Stellitano Domenico
  • Delegati delle associazioni agricole

    Coldiretti
    Saccà Francesco
    Confagricoltura
    Lupini Antonino
    Copagri
    Caminiti Pietro Maria Fortunato

Delegati Comunali (lettera D > G)

Delianuova
Giorgio Domenico
Feroleto della Chiesa
Ceravolo Antonino
Fiumara
Caminiti Vincenzo
Galatro
Chindamo Michele
Giffone
Monteleone Michelangelo
Gioia Tauro
Barbaro Domenico
Gioia Tauro
Crescente Domenico

Delegati Comunali (lettera I > L)

Laganadi
De Marco Domenico
Laureana di Borrello
Lascala Domenico
Laureana di Borrello
Morano Alberto

Delegati Comunali (lettera O > R)

Oppido Mamertina
Pellegrino Benedetto
Oppido Mamertina
Morizzi Antonio
Palizzi
Polimeno Giuseppe
Palmi
Lovecchio Giuseppe
Palmi
Randazzo Antonino
Palmi
Lucisano Antonino
Palmi
Luppino Alessandro
Palmi
Gaudio Aldo
Polistena
Scarcella Rocco
Polistena
Mammola Ginmarco
Rizziconi
Franco Attilio
Roccaforte del Greco
Gullì Domenico
Roghudi
Romeo Paolo Salvatore
Rosarno
Ferraro Antonio
Reggio Calabria
Tarsia Filippo
Reggio Calabria
Alampi Giuseppe
Reggio Calabria
Bartolomeo Giuseppe
Reggio Calabria
Branca Leandro
Reggio Calabria
Bova Demetrio
Reggio Calabria
Bova Filippo
Reggio Calabria
Campolo Giovanni
Reggio Calabria
Capua Giuseppe
Reggio Calabria
Cardia Antonino
Reggio Calabria
Caridi Salvatore
Reggio Calabria
Tripodi Francesco
Reggio Calabria
Di Vece Biagio
Reggio Calabria
Crea Marco
Reggio Calabria
Bellè Antonino
Reggio Calabria
Candido Paolo
Reggio Calabria
Falanga Giuseppe
Reggio Calabria
Guarnaccia Giuseppe Pietro
Reggio Calabria
Iacopino Francesco
Reggio Calabria
Iero Rocco
Reggio Calabria
Labate Tancredi
Reggio Calabria
Laface Gaetano
Reggio Calabria
Martino Domenico
Reggio Calabria
Marra Claudio Marcello
Reggio Calabria
Marra Giuseppe
Reggio Calabria
Politi Andrea
Reggio Calabria
Porcino Gaetano
Reggio Calabria
Postorino Angelo
Reggio Calabria
Romeo Demetrio
Reggio Calabria
Russo Demetrio
Reggio Calabria
Rosace Antonino
Reggio Calabria
Santoro Antonino
Reggio Calabria
Sorbara Filippo
Reggio Calabria
Spanò Vincenzo
Reggio Calabria
Surace Giuseppe
Reggio Calabria
Tegano Rocco
Reggio Calabria
Tevere Francesco
Reggio Calabria
Trunfio Giuseppe

Delegati Comunali (lettera T > Z)

Taurianova
Zito Aldo
Taurianova
Piccolo Agostino
Taurianova
Ciano Antonino
Taurianova
Napoli Mario
Taurianova
Scarfò Mario
Terranova sappo Minulio
Reitano Domenico
Varapodio
Irsuto Salvatore
Villa San Giovanni
Bevacqua Agostino
Villa San Giovanni
Bevacqua Gaetano